Programy komputerowe logo

Obecnie prawie wszystek gość na świecie posiada smartfona. Ich niska wartość oraz popularna dostępność sprawiła, że wystawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich praktyczność a jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten sposób telefonu komórkowego jest uznawany i jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jak jesteśmy w dróg, a funkcję i obowiązek naszego towaru nie zezwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z chęcią personalizują swoje smartfony w współczesny styl, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do specjalnej aplikacji lub również z możliwością kwalifikować się z współpracownikami i swymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dawanie się wrażeniami z dróg na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najatrakcyjniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego czasu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej cecha polega na tym, że w czasie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest otwarta do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która umożliwi nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych pracy. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może wykonywać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do zachowania w systemie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w relacji z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość położenia na system marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zazwyczaj z możliwością znajdziemy drogę do domu, lecz też wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie albo bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi to a wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie jesteśmy wystarczającej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na nieco większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: pani nie prowadzące w łatwym stanie językiem angielskim mogą liczyć problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków zbudowanych w stopniu większym bądź mniejszym z rzeczą o rowerzystach. A o ile posiadanie ich ludziach jest niczym dużo zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może pokazać się bardzo owocne w dalszym użytkowaniu roweru.